zavřít

Vývojáři rozšiřují Planet Coaster o studiový balíček plný filmových rekvizit

Windows

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Zábavný a povedený (viz recenze) tycoon Planet Coaster postupně bobtná, a to nejen formou patchů. Aktuálním důkazem toho budiž čerstvě vydané DLC s názvem Studios Pack, které doprovází velký patch dostupný pro všechny hráče. Studios Pack vás zavede na plac filmových hitů a do hollywoodských studií zrovna ve chvíli, kdy se tam něco natáčí.

Režisérem budete ale do jisté míry vy, protože právě na vás je sestavit co nejzajímavější scenérii sestávající z herců, propriet, výbuchů a jiných zajímavých kulis. Tím vším pak samozřejmě natáhnete vaši horskou dráhu a budete sledovat, jak jsou návštěvníci pobaveni nebo zděšeni.

Tematicky nejde o žádné velké překvapení. Můžete se vrhnout do tvorby akčního blockbusteru zasazeného do města nebo třeba do pirátského dobrodružství. Nechybí ani western či sci-fi film. Společně s tím přináší Studios Pack také nové atrakce: Big Screen Tour, Re-Motion a Horror Heights.

DLC obsahuje také 81 nových předmětů z kategorie vozidel, 60 nových předmětů z kategorie budov, 24 animovaných věcí, 85 statických věcí, 20 speciálních efektů, 19 modráků, nové zvuky apod. Studios Pack vás vyjde na 11 eur a najdete ho na Steamu pod tímto odkazem.

Vedle DLC vydávají tvůrci ze studia Frontier Developments také velký bezplatný update dostupný pro všechny hráče. Ten do hry přidává například hotely nebo Path Tunneling – nástroj, s jehož pomocí se můžete lehce provrtat do kopců a hor.

Samozřejmostí je pak hromada oprav bugů ve všech různých koutech hry. Kompletní seznam všech novinek, úprav a změn najdete v oficiálním příspěvku tvůrců na Steamu.

Tagy: pouť strategie atrakce adrenalin zábavní park budovatelska horská dráha

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.