Blížící se Halloween přináší do Planet Coaster strašidelné atrakce
zdroj: Archiv

Blížící se Halloween přináší do Planet Coaster strašidelné atrakce

26. 9. 2017 16:00 | Preview | autor: Patrik Hajda |

Do tradičního předvečera svátku Všech svatých sice zbývá víc než měsíc, ale Frontier Developmnents vám chtějí udělat radost už teď. Asi abyste měli dostatek času na přípravu temného parku plného strašidel, než 31. října Halloween vypukne. Vše potřebné k vystrašení mrňousů i dospělých naleznete v DLC s názvem Spooky Pack.

Co by to bylo za zábavní park, kdyby se v čase Halloweenu neproměnil v temné, gotické místo plné děsivých scenérií? Odpovím si sám: „Park, co nestojí ani za starou belu!“ V Planet Coaster se naštěstí nemusíte dívat na stále prosluněné kolotoče a radostné tváře roztomilé drobotiny. Tentokrát totiž spatříte spíš smrt v očích, vyděšené výrazy a třesoucí se jedince, toužící po útěku do bezpečí.

Tedy pouze v případě, že si pořídíte dodatek Spooky Pack, který vám pomůže se strašidelnou výzdobou. Hlavním lákadlem balíčku je nová atrakce Hoax, což je v podstatě pomalá jízda ve vozíku skrze strašidelný dům. Po stěnách stéká sliz, v koutě se houpe křeslo, po místnosti poletují knihy, nechybí krysy, vrány, netopýři, dýně ani kostlivci. Atrakce je navíc poměrně skladná, takže se s vozíkem dostanete i do těch nejmenších místností.

zdroj: Archiv

Druhou novou atrakcí je Huntsman. Jedná se o vůbec první vozíkovou dráhu, která se nedrží kolejí. Vozítka putují po cestě a je plně ve vaší režii, v jaký moment se nakloní, kam se natočí atd. Díky tomu uvidí vaši návštěvníci přesně to, co vidět mají. Třeba skálu obsypanou pavouky, z hrobu vylézající kostry a v dáli stojící hlouček zahalených postav se svítícíma očima.

Kromě dvou nových atrakcí se můžete těšit na nové oblečky, pouliční baviče, 227 kousků scenérií (animované předměty, speciální efekty, billboardy, výzdobu atd.), 124 částí budov a nové ozvučení (sedm skladeb a desítky různorodých zvuků). DLC doprovází i bezplatný update s novou atrakcí a opravou pár chyb. Na celý výčet změn se podívejte zde.

Spooky Pack je nabušený novým obsahem, který zásadním způsobem pozměňuje vizáž zábavních parků. Z tohoto důvodu je nastavena poměrně vyšší cena – za DLC zaplatíte 11 euro. Pokud Planet Coaster ještě nemáte, můžete využít ještě pár hodin běžící slevovou akci na Steamu a pořídit si jeden z nejlepších tycoonů s touto tematikou s 33 % slevou za 25 euro.

Nejnovější články