zdroj: PlayWay

Japonští zabijáci jsou v kurzu. Chystá se kradmá akce Ninja Simulator

8. 6. 2020 13:15 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Přiznám se, že jakožto milovníka simulací (vážných i nevážných) mě Ninja Simulator přirozeně přitahuje. Ale v tomto případě musím podotknout, že tvůrci pravděpodobně nezvolili nejvhodnější název.

Slovo „simulator“ v názvu hry je pro spoustu hráčů repelentem, jelikož od takové hry okamžitě očekávají (leckdy oprávněně) nějakou nezajímavou rutinu nebo zkrátka úplnou blbost. Přitom Ninja Simulator vypadá, že má mnohem blíž k Thiefovi než k Thief Simulatoru.

Stává se z vás obávaný vrah vykonávající své bezchybné dílo pod rouškou tmy. Nezajímá vás, proč připravujete cíle o jejich životy. Někdo to tak chce, a to je dostatečným důvodem. Dáváte přednost nepozorovanému usmrcení, ať už k tomu použijete katanu, nebo šurikeny.

Nicméně vaše načapání neznamená konečnou. Z obklíčení čtyř nepřátel se dostanete podobně snadno jako Jin z Ghost of Tsushima – jedním mistrným švihem nablýskaného ostří. Obrázky ze hry prozrazují možnost vybavit se čtyřmi rozdílný zbraněmi, nebudou chybět ukazatele podezření nepřátel a nebudete se držet jen při zemi, ale zaskáčete si i po ikonických japonských stříškách.

Ninja Simulator vypadá až podezřele dobře, tak doufejme, že nejde jen o umné maskování ryze béčkové hry. Tvůrci ze studia RockGame ještě neoznámili datum vydání, ale v plánu mají pouze PC verzi.

Vývojáři zároveň připravují Cowboy Life Simulator, který má už od pohledu naopak mnohem blíž k těm divným simulátorům typu Farmer’s Dynasty. Tato hra má už teď přesné datum vydání, 27. května 2021.

Nejnovější články