Jak by v Doom Eternal fungovala stará dobrá horda? Vyzkoušejte si mod
zdroj: Vlastní foto autora

Jak by v Doom Eternal fungovala stará dobrá horda? Vyzkoušejte si mod

8. 9. 2020 14:40 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

Vlastně je trochu zvláštní, že s módem hordy nepřišel v tomto případě sám id Software, protože se v démonickém zasazení Dooma docela nabízí. Každopádně, kde nejsou oficiální zdroje, tam musí zaskočit fanouškovská invence a zápal. Do režimu, kde neustále přituhuje v rozmanitosti a početnosti nepřátel i v obtížnosti, se tak pustil modder Proteh.

Podotýká přitom, že se i Doomguy postupně zlepšuje – na začátku dostane pouze brokovnici se základním a alternativním režimem, ale jak pokořuje nepřátelské vlny, dostává pro ni vylepšení a body jak pro zbraň, tak i pro oblek. Postupem času se dostanete také k runám a dalším upgradům včetně životů navíc, zkrátka k většině zlepšováků, které vám zpestřovaly průchod původní hrou.

Jednotlivá kola jsou tak v podstatě tréninkem na závěrečné kolo, které je podle Proteha těžší než jakákoliv jiná aréna ve hře. Většinu lokací pro hordu si vypůjčil v základním Doomu Eternal, některé ale vytvořil sám.

Mod si můžete stáhnout na webu Nexus Mods, kde také najdete instrukce, jak hordu dostat do hry. Prvního oficiálního rozšíření se Doom Eternal dočká 20. října, kdy vyjde první část DLC Ancient Gods. Dodatek ale bude hratelný i samostatně bez nutnosti vlastnit základní hru.

Nejnovější články