Hororový survival The Forest dostane pokračování Sons of the Forest
zdroj: Archiv

Hororový survival The Forest dostane pokračování Sons of the Forest

15. 12. 2019 9:00 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

The Forest je jeden z těch velmi úspěšných survivalů, které se dočkaly šťastného konce předlouhého vývoje v early accessu. Studio Endnight na něm dělalo čtyři roky, než ho v první půlce roku 2018 konečně vydalo. Pokud vás bavilo přežívat v temném lese plném divných naháčů a rádi byste se do něj vrátili se sekerkou v ruce, tvůrci vám milerádi vyjdou vstříc v pokračování Sons of the Forest.

The Forest jste se stali trosečníkem, jehož letadlo se zřítilo uprostřed lesů. S pomocí sekery a všudypřítomného dřeva jste si začali budovat vlastní příbytek, ve kterém jste se v noci schovávali před lesními bytostmi jen vzdáleně připomínajícími lidi. Jakmile jste ale nabyli sebevědomí (a vybavení), stal se z lovné zvěře lovec.

Pokračování Sons of the Forest má docela podobný začátek. Jakási elitní jednotka letí kamsi vrtulníkem, který je posléze napaden a shozen z oblohy do podobného, ne-li totožného lesa. Pád přežije spolu s vámi minimálně jeden z vašich kolegů, se kterým se budete prodírat hustým porostem a čelit jeho zrůdným obyvatelům.

zdroj: Archiv

Bytosti bez tváří a polonahé ženštiny s neobvyklým počtem rukou budou předmětem vašich nočních i denních můr. Video vyvolává spoustu otázek, na které ale nikdo neodpovídá. Budete i tentokrát vyrábět rozličné předměty a obydlí, nebo půjde jen o příběhovou adventuru? A když je řeč o příběhu, bylo vaším cílem vyrazit do lesa a povraždit podivná stvoření, nebo s tím vytetovaný nápis „Fight Demons“ nijak nesouvisí?

A co se vašeho kamaráda těžkooděnce týče, jde o nehráčskou postavu, která vás doprovází příběhem, nebo je nám tím naznačena kooperace hráčů? Těžko říct, kdy se dočkáme odpovědí, protože Sons of the Forest nemá ani datum vydání, ani oznámené platformy.

Nejnovější články