Homepage pro Warrior Kings: Battles
zdroj: Archiv

Homepage pro Warrior Kings: Battles

9. 12. 2002 19:53 | Novinky | autor: Redakce Games.cz |

Také další pokračování real-time strategie od Black Cactus - Warrior Kings: Battles, se konečně dočkalo spuštění svých oficiálních stránek.

Fanouškové nadcházejícího titulu na nich mohou nalézt mj. např. tématické pozadí pro svou pracovní plochu, screensaver, "fan-site kit" neboli balíček pro tvorbu vlastní fanouškovské stránky, jsou tam k mání také nějaké hudební ukázky a pár trailerů. Mimochodem, pokud jste si toho ještě nevšimli, v naší sekci downloadů je již od minulého pátku k dispozici také jeden takový trailer. Navíc dnes do naší galerie dorazila nová dávka screenshotů.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

Warrior Kings: Battles má být samostatným titulem, který dá sérii zcela nový strategický a taktický rozměr. Čekat na vás bude kampaň o 22 misích, které by vám mely vydržet tak na 40 hodin hraní v single-playeru a chybět nebude ani multiplayer vybavený několika herními módy. Těšit se prý můžete na velice inteligentní umělé soupeře, kteří budou budit dojem, že proti vám stojí člověk. Empire Interactive mají v úmyslu tento titul vydat v únoru 2003.
zdroj: homepage

korgull

Nejnovější články