Hitman 3 nekončí. Tvůrci chystají další obsah spolu s ray-tracingem a virtuální realitou

24. 11. 2021 9:10 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

První rok dodatečného obsahu pro Hitmana 3 skončil a kdekdo si mohl myslet, že tím se v IO Interactive vyčerpali. Ale kdepak. Jejich vůbec nejúspěšnější hra s Agentem 47 (celá poslední trilogie prodala 50 milionů kusů) zjevně stále táhne, a tak se můžete těšit i na druhý rok dodatečného obsahu.

Odstartuje to hned v lednu technickými novinkami. Hitman 3 se na počítačích dočká podpory virtuální reality, takže si vraždění užijete na mnohem osobnější úrovni. V lednu se rovněž objeví nový mód Elusive Target Arcade, který zatím nespecifikovaným způsobem pozmění základní formuli této oblíbené aktivity, kdy máte na zabití cíle jenom jeden jediný pokus.

Dále se v příštím roce PC hráči mohou těšit na podporu ray-tracingu a ve studiu se také pracuje na nových mapách, příbězích i módech pro všechny platformy, plus se řeší několik proseb hitmanovské komunity. Je to zatím jen nástřel, konkrétnější informace o druhém roku obsahu dostaneme v lednu.

Už v závěru aktuálního videa se ovšem nabízí pohled na novou mapu se záviděníhodným honosným sídlem ukrytým hluboko v lesích a, pokud jde o tu samou mapu, s vlastní střelnicí ukrytou ve skále. Máme se zjevně na co těšit.

Nejnovější články