Halo Infinite detailně představuje příběhovou kampaň
zdroj: 343 Industries

Halo Infinite detailně představuje příběhovou kampaň

26. 10. 2021 9:00 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

Vydání Halo Infinite se po loňském odkladu znovu blíží, a tak tvůrcům z 343 Industries nezbývá než ho fanouškům série i nováčkům zevrubně představit. Kromě multiplayeru střílečka nabídne i příběhovou kampaň, kde se dlouho pohřešovaný Master Chief opět dostane do centra dění.

zdroj: Microsoft

UNSC je v troskách, osud lidstva je v ohrožení, ale naštěstí se vrací hrdina v zeleném obleku, aby se postavil dosud nejmocnější hrozbě. V příběhu bude dle nového traileru zřejmě hrát docela velkou roli oblíbená modrolící umělá inteligence Cortana, která v posledním díle zosnovala určitou revoluci. Příběh ale částečně naváže i na Halo Wars 2, odkud pochází hlavní záporáci z frakce Banished.

Z šestiminutového videa si můžete udělat obrázek o náplni singleplayerových misí – svět Halo Infinite má být v sérii tím zatím vůbec nejotevřenějším, což dokládají záběry na mapu s počitadly sběratelských předmětů, které v daném sektoru můžete najít. Součástí nepovinné náplně bude i dobývání základen, přičemž mezi odměny patří různá vylepšení vaší výbavy. Lehké RPG prvky pro všechny!

Způsoby přepravy budou kvůli rozlehlosti světa bohatší, zasednete do různých tanků a vznášedel, k ruce vám bude i přitahovací hák, se kterým můžete zkoušet všelijaké parádičky. Prohlédnout si můžete taky nové zbraně, nepřátele a počítačem ovládaného parťáka jménem „Zbraň“.

Halo Infinite vychází 8. prosince 2021 v Game Passu pro PC, Xbox One a Xbox Series X|S, některé prvky v něm ale zpočátku budou chybět. Kooperativní režim pro kampaň či editor map dorazí až v updatu někdy během roku 2022.

Nejnovější články