zdroj: Xbox

Gears 5 příští týden dostanou příběhové rozšíření

10. 12. 2020 12:38 | Novinky | autor: Pavel Makal |

Gears 5 mají za sebou už rok na trhu, v uplynulém měsíci si zas vysloužily trochu pozornosti díky prostému faktu, že se jedná o jednu z mála next-gen ready her pro Xbox Series X a S. Pokud jste příběh absolvovali a chtěli byste nášup, máme pro vás dobrou zprávu. Za pár dní totiž vychází rozšíření.

Nese název Hivebusters a setkáte se v něm s postavami z režimu Escape. V roli Keegana, Maca a Lahni vás čeká zbrusu nová tříhodinová kampaň na vulkanických ostrovech Galagni. Zápletka se bude točit kolem první mise zmíněné trojice. Na písečných plážích číhá kromě tradičních nepřátel i zcela nové nebezpečí v podobě neznámého predátora.

Vůbec poprvé budete v rámci kampaně používat a vylepšovat ultimátní schopnosti, hrát můžete ve trojčlenné kooperaci, a to jak on-line, tak ve split-screenu na jedné konzoli. Expanze samozřejmě obsahuje všechna next-gen vylepšení, jimiž oplývá základní hra. Lovci achievementů se mohou těšit na 16 nových dostupných kousků s celkovou hodnotou 210 bodů Gamerscore.

Taktéž platí, že uživatelé služby Xbox Game Pass Ultimate budou mít k Hivebusters přístup hned v den vydání, jenž je stanoven na 15. prosince, bez dalších dodatečných plateb. Ostatní zájemce vyjde DLC na necelých 20 eur. Příští týden také vyjde Game of the Year edice Gears 5, která spolu se základní hrou a rozšířením nabídne i balíček postav z Halo: Reach a 30denní booster pro multiplayerovou složku hry. I tato edice bude dostupná skrz Game Pass Ultimate, případně ji můžete pořídit za 60 eur.

Nejnovější články