Early access RPG Torment: Tides of Numenera nabízí zhruba pětinu hry
zdroj: tisková zpráva

Early access RPG Torment: Tides of Numenera nabízí zhruba pětinu hry

27. 1. 2016 11:16 | Novinky | autor: Honza Konfršt |

Jsou tomu již tři roky, co inXile Entertainment spustili crowdfundingovou kampaň pro jimi vyvíjeného nástupce Planescape: Torment jménem Torment: Tides of Numenera. Hra teď vstupuje do veřejně přístupné bety, která je automaticky přístupná těm, kteří hru na patřičné úrovni podpořili na Kickstarteru, ostatní ji pak mohou okusit skrze early access na na Steamu.

Zkontrolovat zda máte právo o vstup do bety můžete na stránkách hry, Steam pak nabízí oddělený vstup a navrch informace týkající se betatestu. V komunitním centru autoři neslibují nic menšího, než titul hodný svého odkazu a hru, jež v atraktivním světě přinese hluboký příběh i vykreslené postavy, s nimiž budete moci vést patřičně rozvětvené a smysluplné dialogy - ostatně na nich v první řadě stál Planescape: Torment. Ze hry v rámci early accessu uvidíte zhruba pětinu – inXile hovoří o deseti hodinách náplně z celkových 50 plánovaných.

inXile Entertainment na to konto také varují před několika zatím objevenými bugy, mezi které patří například do slepé uličky vedoucí dialog po prvním souboji, bitvy, které občas nereagují na ovládání či zobrazování již dokončených úkolů. Na tom všem i na dalších věcech vývojáři budou pracovat a přidávají k tomu také seznam plánovaných funkcí, mezi které patří automatické ukládání, klávesové zkratky a samozřejmě celá optimalizace hry. Jakýkoli kalendář updatů však studio zatím nemá ani neplánuje a aktualizace budou přicházet tak, jak je vývojáři připraví.

Podívat se můžete i na nový trailer – ten přináší záběry z některých již představených lokací, navrch však inXile přidávají i řadu nových a nasát tak můžete temnou atmosféru Devátého světa, jenž vyrostl na základech naší planety, ovšem po mnoha katastrofách a kataklyzmatech.

zdroj: Archiv

Nejnovější články