Datadisk Rising Tide pro Civilization: Beyond Earth vyjde na začátku října
zdroj: tisková zpráva

Datadisk Rising Tide pro Civilization: Beyond Earth vyjde na začátku října

14. 8. 2015 12:26 | Novinky | autor: Honza Konfršt |

Nové video z datadisku Rising Tide pro Civilization: Beyond Earth krom jiného prozrazuje, že rozšíření povedeného základu vyjde 9. října. Video dále upozorňuje na novinky nebo rozšíření původních mechanismů, které datadisk nabídne. Půjde třeba o nové možnosti diplomatického jednání, kterým vévodí unikátní schopnosti jednotlivých lídrů frakcí. Součástí diplomacie bude nově i míra respektu a strachu, přičemž obě vlastnosti budou mít přímý vliv vaši pozici při vyjednávání.

Vedle rozšířené diplomacie předvádí video i dvě nová prostředí – vulkanické a zmrzlé. Všechna nová prostředí bez výjimky s sebou přinesou nová nebezpečí či vzácné artefakty, poskytující výhody vaším jednotkám. Na záběrech videa ale nechybí ani představení prvků již známých, mezi něž patří například možnost kolonizovat nejen pevninu, ale i oceány za pomocí plovacích bází.

Pokud jste Beyond Earth doposud opomíjeli, máte v následujících dnech možnost zjistit, oč jste přišli. V rámci tradiční iniciativy je totiž Civilization: Beyond Earth tento víkendu na Steamu hratelná zdarma.

zdroj: Archiv

Nejnovější články