Další odklad: Midnight Suns už zase nemají datum vydání
zdroj: Firaxis

Další odklad: Midnight Suns už zase nemají datum vydání

9. 8. 2022 11:55 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

Tahovka Marvel's Midnight Suns se znovu odkládá. Ačkoliv tenhle posun patrně nebude příliš dlouhý, přišlo superhrdinské taktické RPG o konkrétní datum vydání, které doposud připadalo na 7. říjen 2022.

Vydavatelství Take-Two odklad oznámilo v rámci prezentace svých finančních výsledků za uplynulý kvartál s odůvodněním, že se chce ujistit, že budou týmy studia Firaxis Games a 2K moct svým fanouškům přinést ten nejkvalitnější zážitek.

Midnight Suns se posouvají na pozdější část letošního fiskálního roku, což v případě Take-Two znamená, že by měli dorazit před koncem března 2023. Taktická tahovka tehdy navíc vyjde pouze na PC, PS5 a Xbox Series X/S. Majitelé PS4, Xboxu One a Switche si na superhrdinské zápolení proti démonickým hordám budou muset počkat ještě déle.

Hra měla prapůvodně vyjít už letos v březnu, loni na podzim ji ale Take-Two odložilo na říjen, kdy tvůrci slibovali, že do hry přidají více filmečků, příběhů a celkově ji vyladí. Objevily se nicméně zákulisní drby, že se za odsunem skrývá hlubší přepracovávání herních mechanismů - ze hry měl zmizet karetní systém, který do taktických bitev až příliš vnášel prvek náhody.

Nejnovější články