zdroj: Firaxis

Midnight Suns se neobejdou bez spektrálního chirurga Doctora Strange

29. 7. 2022 10:05 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

Od vydání taktického RPG Midnight Suns nás dělí přibližně dva měsíce, a tak jsou vzhledem k šíři ansámblu komiksového univerza Marvelu představovačky v plném proudu. Už jste si mohli osvěžit, kdo jsou Iron Man, Kapitán Amerika nebo Spider-Man.

Nejnovější video se pak věnuje jednomu z mála prominentních čarodějů, kterým není nikdo jiný, než Doctor Stephen Strange. Za využití času, prostoru a reality coby základních stavebních kamenů magie dokáže prakticky z ničeho vyvolat démona, magický štít, anebo na svou stranu přetáhnout živly.

V taktické tahovce si ale vedle známých postav zahrajete i za hrdinku či hrdinu pocházející z fantazie studia Firaxis. The Hunter bude přizpůsobitelná postava, která bude moct doplnit schopnosti svých slavnějších přátel, přičemž výběr jejích schopností bude záviset na vás - případně na tom, jaká role zůstane ve vašem týmu neobsazená.

The Hunter je navíc potomkem hlavní záporačky Lilith, což se jistě postará o pár vypjatých příběhových momentů. Neaspiruje totiž zrovna na titul Matky roku, místo toho Zemi plevelí svými démonickými hordami, což její dítko donutí povolat posily z řad více či méně známých superhrdinů. Vedle výše zmíněných se tak po vašem boku na bojišti objeví třeba Wolverine, Captain Marvel, Blade nebo Magik či Nico Minoru.

Marvel's Midnight Suns vychází 7. října pro PC, PS5, Xbox Series X/S, PS4 a Xbox One.

Nejnovější články