Máte námět či připomínku? Napište nám
CS: Condition Zero nejdříve na jaře 2003
zdroj: Archiv
Novinky

CS: Condition Zero nejdříve na jaře 2003

6. 11. 2002 10:10 | autor: Redakce Games.cz |

Podle nových informací to vypadá, že se očekávaného titulu Counter-Strike: Condition Zero dočkáme nejdříve na jaře příštího roku.

Counter-Strike: Condition Zero zdroj: Archiv Ačkoliv toto odložení zatím nikdo z Gearboxu oficiálně nepotvrdil ani nevyvrátil, na internetovém obchodě Gamestop se hru chystají prodávat až v červnu a EBGames u ní uvádí pro změnu květen 2003. Ostatně, nebylo by to poprvé, ani podruhé, ani potřetí, co bylo Condition Zero odloženo. Naposledy jsme o něm slyšeli počátkem srpna (info) v souvislosti s trailerem a podle toho to také s informacemi vypadá. Ačkoliv termíny vydání se na internetových obchodech různí (např. Amazon hlásí únor) a obecně je známo, že se na ně nedá příliš spolehnout, dá se nyní s jistotou řict, že hra určitě nevyjde ještě letos. Vývojáři z Gearboxu si zřejmě vzali na svá bedra přiliš velké sousto, neboť v současnosti pro Electronic Arts dokončují NightFire a pro Microsoft zase kutí PC verzi Halo. Jak nám nedávno sdělil mluvčí společnosti Valve, nové informace o CS: CZ měly být uveřejněny koncem října, ale z neznámých důvodů z toho sešlo a na čerstvé mailové dotazy nikdo nereaguje...

Condition Zero bude, jak všichni určitě ví, singleplayerovou obdobou populární týmové akce, ale je důležité opět poznamenat, že nebude obsahovat žádný vlastní klasický multiplayer (jen kooperativní mody). Pro takové hraní vás CZ odkáže pouze na download poslední verze CS na internetu, která by měla být s Condition Zero plně kompatibilní. Na všech dvaceti mapách ve hře půjdou hrát tři mody, a to Narrative, Endurance a Challenge. V každém z nich budou k dispozici jiné úkoly a možnosti a samotnému CSku se přitom mají nejvíce podobat ty z modu Challenge. Za typickou ukázku můžeme považovat například záchranu rukojmích, která je ještě specifikována například na požadavek zvládnout akci do dvou minut, absolvovat ji pouze s pistolemi atd.

Obrázek zdroj: Archiv Pokud mluvíme o zbraních, bylo by dobré alespoň vyjmenovat ty, které ve hře potkáme. Na straně CT to bude Famas (levnější obdoba M4), chemické granáty, pistole a balistické štíty pro obranu. Teroristé dostanou Galil (obdoba AK-47), LAW raketomet, Molotov Cocktail a jako dražší alternativu k noži ještě mačetu. Chybět by neměla ani M60ka. Podrobněji jsme o těchto kouscích psali v říjnové novince, týkající se také nadcházející verze CS 1.6. Pro přehlednější informace o CS: CZ doporučujeme sice starší, ale stále platné Mickeyho preview, uniknout by vám neměl ani zajímavý rozhovor, který jsme uskutečnili přímo s tvůrci hry. A pokud chcete vidět Condition Zero "v akci", rozhodně nezapomeňte na první (a zatím jediný) oficiální trailer.

kate

Nejnovější články