Chytat potvory a bojovat s nimi v aréně můžete ve Fallout 4 od příštího týdne
zdroj: Archiv

Chytat potvory a bojovat s nimi v aréně můžete ve Fallout 4 od příštího týdne

5. 4. 2016 18:45 | Novinky | autor: Petr Poláček |

Zatímco hráči Fallout 4 čekají na velké květnové DLC Far Harbor (nová oblast je prý největším kusem krajiny, které kdy Bethesda pro své hry v rámci DLC vydala), potažmo na Creation Kit, který oficiálně umožní tvorbu modifikací, mohou si za pár desítek korun pořídit od 12. dubna DLC Wasteland Workshop. DLC výrazně rozšíří nabídku předmětů, které lze využít při budování osady ve Fallout 4, což obratem zvyšuje nabídku herních činností a zábavy.

Ve zkratce představuje novinky z Wasteland Workshop video někde okolo, a když pomineme drobnosti jako možnost ozdobit si dům vycpanými zvířaty či potvorami, pak jde například o sadu pro pěstování rostlin, neonové zářiče nové stavební materiály a celá řadu nových, na pohled hodně brutálních, pastí.

zdroj: Archiv

Nejenom na záběrech videa ale vypadá nejzajímavěji možnosti konstruovat pasti a chytat do nich v pustině všemožné potvory i roztomilá zvířátka. Proč? Abyste pak s nimi mohli bojovat v aréně, potažmo se dívali, jak s nimi bojuje některý z vašich sousedů – osadníků. Pravda, jde o poněkud zvrácenou zábavu, ale postapo svět Falloutu také v měřítcích naší reality není rozhodně normální…

Nejnovější články