zdroj: Saber Interactive

Chystá se zombie střílečka John Carpenter's Toxic Commando

8. 6. 2023 22:31 | Novinky | autor: Jakub Malchárek |

Že jsou kooperativní střílečky, ve kterých kosíte stovky zombies mrtvé? Vývojáři a vývojářky ze Saber Interactive si to nemyslí. Jejich připravovaná akce John Carpenter's Toxic Commando je totiž přesně takovou hrou. Na oznamovací trailer ze Summer Game Festu se můžete podívat výše.

Hra poběží na Swarm enginu, jehož síla tkví ve vykreslování stovek postav. Byl použit například ve World War Z a pojede na něm i chystané pokračování Warhammer 40,000: Space Marine 2.

O scénář a zasazení se postará legendární hororový režisér John Carpenter (Halloween, Věc). Ostatně jeho jméno je přímo v názvu hry. Půjde o odkaz na osmdesátkové akční filmy, ale nemusíte mít strach, že by vás Toxic Commando zahalilo nějakou zbytečnou příběhovou expozicí. V prvé řadě jde hlavně o kosení zombies a nadsazenou atmosféru. 

Však posuďte sami: Lidstvo se pokusí těžit energii přímo ze zemského jádra. Což se samozřejmě zvrtne a hle, jsou tady „nakažení“, a tedy nutnost jejich sprovození ze světa. Toxic Commando půjde hrát sólo nebo v kooperaci. Zbraňové loadouty se zaměří hlavně na stylovost. Najdeme tady vše od granátů, regulárních zbraní až třeba po takové katany.

John Carpenter's Toxic Commando vyjde v roce 2024 na PC, PS5 a Xbox Series X/S.

 

.

Nejnovější články