Brilantní akční RPG Hades brzy opustí early access a přistane na Switchi

19. 8. 2020 15:01 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

Předběžný přístup nejnovějšího počinu od studia Supergiant Games započal už téměř před dvěma lety, kdy se coby jedna z prvních her objevil na tehdy nově otevřeném Epic Games Store. Hades sleduje více či méně marné pokusy Zagrea utéct z pekla ovládaného svým otcem Hádem s pomocí panteonu řeckých bohů i hrdinů mýtů a legend.

Diablovka s roguelike elementy (úspěšné i neúspěšné průchody vás vrátí zpět na začátek, ale některé nalezené předměty si smíte nechat) od té doby už dostala pořádnou porci obsahových updatů s novými zbraněmi, schopnostmi, nepřáteli, ale třeba i s rybařením. Stačí tak příběhu přidat opravdový konec a nic nebrání tomu, aby Hades vyšel plnohodnotně.

Studio stojící za nezávislými klasikami Bastion, Transistor a Pyre během včerejšího streamu o indie hrách pro Switch oznámilo port Hades pro konzoli od Nintenda. Uložené pozice z verzí na Epicu a na Steamu mají být plně kompatibilní s těmi pro Switch, nemusíte tedy na jednotlivých platformách začínat znovu.

Supergiant Games neoznámili, kdy přesně verze 1.0 vyjde, ale vzhledem k přiloženému launch traileru by měla být skutečně za dveřmi.

Nejnovější články