Battle royale mód Call of Duty: Black Ops 4 je v dubnu free-to-play
zdroj: Archiv
Novinky

Battle royale mód Call of Duty: Black Ops 4 je v dubnu free-to-play

2. 4. 2019 16:06 | autor: Šárka Tmějová |

Firestorm pro Battlefield V je ještě žhavou novinkou, zatímco Blackout si v Call of Duty: Black Ops 4 hoví od začátku. Od momentální hlavní konkurence v žánru battle royale tyhle dva ovšem dělí ta potíž, že si k jejich hraní musíte pořídit základní hru. Activision se teď snaží nalákat do Blackoutu nové hráče – během dubna si tenhle mód můžete zahrát zadarmo, a ještě na nové mapě.

V rámci arénové vyvražďovačky se tak podíváte na nechvalně proslulý sanfranciský ostrov s vězením. Alcatraz je větší, než by se z obrázků mohlo zdát a kupodivu nabízí i celkem variabilní prostředí, co se vertikální rozmanitosti týče. Čekají na vás otevřená prostranství s charakteristickou mlhou i stísněné interiéry.

zdroj: Archiv

Hráčská základna Blackoutu se prý v posledních měsících povážlivě zmenšila, dočasný free-to-play režim by do ní tak teoreticky mohl vlít čerstvou krev. Vlastně bych se ani nedivila, kdyby se Activision poté rozhodl udělat z něj free-to-play battle royale permanentně.

Alcatraz je i se svým vězením nyní venku na PlayStationu 4, na ostatní platformy by měl dorazit brzy, snad ještě během dubna. Pokud vás už omrzelo Fortnite i Apex Legends a do dalšího battle royale nechcete moc investovat, máte ideální příležitost si Blackout zkusit.

Nejnovější články