zdroj: Coffee Stain Studios

Automatizační Satisfactory opustí předběžný přístup. Dočkáme se koncem léta

5. 7. 2024 17:00 | Novinky | autor: Jakub Malchárek |

Výborný automatizační simulátor Satisfactory po více než pěti letech míří k plnému vydání. Hra obdrží aktualizaci s mýtickou číslovkou 1.0 na konci léta, konkrétně 10. září. Těšit se můžete na spoustu změn a splachovací záchody! Na vtipný trailer k opuštění předběžného přístupu se můžete podívat výše.

Megalomanská výstavba posuvníků, továren a teraformačních zařízení patří s více než 5,5 milionu prodaných kopií mezi rostoucí seznam nezávislých hitů. A co vás v plné verzi čeká nového? Tak především luxusní splachovací toaleta, která vám pomůže s těmi největšími zažívacími problémy. Posedět na porcelánovém trůnu můžete v klidu a míru bez toho, abyste museli brát ohledy na spolupracovníky.

Ne, to jen v Coffee Stain Studios mají rádi toaletní humor, ve skutečnosti změn a obsahu bude samozřejmě mnohem více, byť v tento moment drží vývojáři karty u těla. Z dřívějška ale víme, že kromě nových funkcí a změn v balancu se do plné verze počítá například i s příběhovým režimem. 

Od spuštění předběžného přístupu v roce 2019 se Satisfactory dočkalo osmi velkých updatů a stovek menších patchů, loni například hra přešla z Unreal Enginu 4 na Unreal Engine 5. Automatizační hru najdete na Steamu i na Epic Games Store. 

Nejnovější články