Akční sci-fi Starpoint Gemini 3 s příběhem o vesmírném proutníkovi míří do early accessu
zdroj: Archiv

Akční sci-fi Starpoint Gemini 3 s příběhem o vesmírném proutníkovi míří do early accessu

5. 9. 2019 15:28 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

V dubnu jsem psala o tom, že by sci-fi dobrodružství Starpoint Gemini 3 mělo vyjít ještě letos. No, tak nevyjde. Chorvatští Little Green Men Games se totiž rozhodli vydat cestou předběžného přístupu, v němž by hra měla strávit minimálně rok. Díky tomu ale bude moct reflektovat zpětnou vazbu od vás, hráčů. Studio má s early accessem údajně skvělé zkušenosti, tak proč ho nezkusit i tentokrát.

Studio na produktové stránce na Steamu píše, že nejnutnější prvky hratelnosti už ve Starpoint Gemini 3 jsou, jen bude potřeba implementovat třeba takový crafting nebo strom schopností. Chybí také velké části herního světa, kterého je v aktuální verzi jen asi třetina.

zdroj: Archiv

Už teď ale budete moct létat se svou vesmírnou lodí s kapitánem Jonathanem Boldem, který má slabost pro ženy a pro problémy. Relativně hotové by mělo i vylepšování vašeho plavidla, vesmírné souboje, obchodování nebo těžba. Projít si můžete tutoriálem a prvními několika příběhovými misemi.

Starpoint Gemini 3 se z obrázků až podezřele podobá Mass Effectu. Žánr space opery sice nějaké nové maso potřebuje jako sůl, ale jak nám ukázala Andromeda, pouhé vesmírné zasazení není zárukou úspěchu. Uvidíme, co se z tohohle balkánského pohledu na sci-fi nakonec vyvrbí. Prozatím ho můžete sledovat a zkoušet na Steamu.

Nejnovější články