Kingdom Come: Deliverance - The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon

Kingdom Come: Deliverance - The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon

Články

Kingdom Come: Deliverance vyjde v kompletní královské edici

Oceňovaný simulátor českého středověku vyšel loni v únoru a sice ještě dosud nesplnil všechno, co sliboval před lety na Kickstarteru, úspěšné naplnění slibů se ale blíží. Přídavek A Woman’s Lot s dámou v hlavní roli má vyjít na jaře a pak už nic nebude bránit vydání kompletní edice hry i se všemi ostatními DLC. Prosím o fanfáry pro Kingdom Come: Deliverance – Royal Edition!

Nové DLC ke Kingdom Come není moc krátké, bylo jen rozbité

Nad Kingdom Come: Deliverance se minulý týden na Steamu stáhla černá mračna velmi negativních čerstvých hodnocení. Rozruch mezi hráči přitom způsobil jediný bug, který zapříčinil zdánlivé zkrácení hlavní úkolové linie nového DLC s Janem Ptáčkem. Místo slibovaných deseti hodin se dalo dokončit za pouhé dvě, což většině zákazníků nepřišlo jako adekvátní doba za cenu deseti dolarů.

Jindru příští týden čeká nelehký úkol – pomoci Janu Ptáčkovi získat srdce dívky v DLC pro Kingdom Come

Na moment jsme vyměnili krásy českých luhů a hájů za půvab řeckých ostrovů, amazonský prales či betonovou džungli, abychom se zase vrátili do Posázaví. Kingdom Come: Deliverence se totiž brzy dočká druhého DLC The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon, tedy Milostná dobrodružství bodrého rytíře Jana Ptáčka. I když půjde o milostný příběh plný básní, meč vezměte rozhodně s sebou.

V podzimních DLC ke Kingdom Come hraje prim romantika a soutěživost

Středověké ženy neměly v otázkách lásky většinou jinou možnost, než se nechat dobývat a když se jim nápadník nezamlouval, prostě mu vymyslely úkoly natolik nesplnitelné, že boj o jejich srdce musel chtě nechtě vzdát. Ale jak se říká, neštěstí v lásce, štěstí ve hře, takže když vám to v Kingdom Come s dámou nevyjde, pořád si můžete jít spravit náladu na rytířský turnaj.