zavřít

Nové DLC ke Kingdom Come není moc krátké, bylo jen rozbité

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Téma autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Nad Kingdom Come: Deliverance se minulý týden na Steamu stáhla černá mračna velmi negativních čerstvých hodnocení. Rozruch mezi hráči přitom způsobil jediný bug, který zapříčinil zdánlivé zkrácení hlavní úkolové linie nového DLC s Janem Ptáčkem. Místo slibovaných deseti hodin se dalo dokončit za pouhé dvě, což většině zákazníků nepřišlo jako adekvátní doba za cenu deseti dolarů.

Rozšíření The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon má v této chvíli na Steamu přes dvě stovky hodnocení, která dohromady dávají hráčský verdikt „spíše záporný“. Většina z nich udává, že se lidem DLC zdá příliš krátké na to, kolik za něj museli zaplatit.

Ne že by Warhorse chtěli rýžovat na dvou hodinách zábavy – části hráčů se pouze nespustil skript, který začíná úkol tvořící delší linii s milostnými trabli Jana Ptáčka. V tuto chvíli už je dostupný patch 1.7.1, který zmíněnou chybu opravuje. Podle poznámek se zdá, že se úkol nespustil hlavně těm hráčům, kteří zabili někoho, koho měli jenom vystrašit.

Update toho nicméně spravuje mnohem víc, dokonce včetně padání během útěku ze Skalice hned v úvodu hry nebo chyby v minule přidaném turnaji, takže by si ho měli stáhnout úplně všichni. Negativní hodnocení už tahle oprava Janu Ptáčkovi asi nevylepší, ale pokud jste na zkracovací chybu náhodou natrefili, zkuste mu dát ještě jednu šanci. Podle ostatních hodnocení je totiž prý vážně zábavné.

Tagy: RPG historická česká hra

Zdroje: Steam,Warhorse

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.