zavřít

Fight Club #362: O Kingdom Come s Martinem Klímou

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jaké jiné téma z uplynulého týdne vybrat pro Fight Club, než Kingdom Come? Napovíme vám, žádné jiné! V 362. díle našeho pořadu se budeme věnovat jen a pouze propírané novince Kingdom Come: Deliverance. Standardní členové naší redakce byli tentokrát doplněni zajímavou návštěvou z nedaleka. K Pavlovi Dobrovskému, Petru Poláčkovi a Patrikovi Hajdovi tentokrát zasedl vzácný host v podobě Martina Klímy, producenta hry a spoluzakladatele studia Warhorse.

Můžete se tak dozvědět další informace o vývoji hry, jak probíhalo její vydávání a také si poslechnout odpovědi na spoustu otázek, ať už od kluků, tak z řad čtenářů, kteří Fight Club sledovali (a že vás bylo).

Audio verzi Fight Clubu #362 pro poslech v autě, ve vlaku, v autobuse, v MHD, na kole, při běhu nebo jako večerníček při usínání stahujte odsud.

Podcasty od Games.cz, a další videa od naší redakce, můžete sledovat i na našem YouTube kanálu. Případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: RPG historická česká hra

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.