zavřít

XBox už má podobu

- Hardware autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V novém roce rozjel Microsoft obrovskou reklamní kampaň propagující jejich konzoli XBox, která by se měla začít prodávat koncem tohoto roku (v USA, v Evropě až na jaře 2002).

Součástí prvních informací jsou i obrázky samotné konzole. Ta bude uložena v bedně, na které bude výrazně vyznačeno písmeno X (viz obrázky).


Jinak bych zveřejněný design nepovažoval za konečný, protože do vydání je ještě daleko. Ostatně tenhle představený XBox je nefunkční, protože nVidia stále ještě pracuje na chipu, který bude jeho součástí. XBox bude spíše připomínat PC než konzoli - procesor PIII 733 MHz, 64 MB RAM, grafická karta od nVidie, DVD, harddisk 8 GB, Ethernet 10/100, to vše je nám známo z PC. Každopádně vypadá XBox slibněji než Playstation 2, ale nepředbíhejme.

leon

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.