zavřít

Vylepšení funkčnosti Xboxu 360

- Hardware autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dříve slibovaný masivní update v souvislosti s next-gen systémem Xbox 360 a službou Xbox Live se v těchto hodinách stává skutečností.

Neuvěřitelných 125 novinek razantně vylepšujících funkčnost tohoto stroje, potažmo Xbox Live, se přitom nahraje automaticky do flash paměti konzole po nalogování uživatele k netu, a nezabere to ani mnoho času - cca jednu minutu. Pro pohled na všechny přislíbené featurky může posloužit buď oficiální stránka a nebo můžete vzít zavděk touhle sajtou. Mimochodem, jednou z nově se objevivších věcí je podpora pro Xbox kameru, která má být v listopadu dostupná za cenu 40 amerických dolarů, přičemž za tuhle vysokou částku dostanete ještě headset, měsíční Gold konto (pro hraní online multiplayeru) a jednu XBLA hru.

A když jsem u online multiplayeru, resp. Xbox Live, můžeme se společně kouknout na to, jaké že tituly zde aktuálně nejvíce frčí. Na X360 to jsou 1)Call of Duty 2, 2)Ghost Recon 3: Advanced Warfighter, 3)Oblivion, 4)Battlefield: Modern Combat a 5)Project Gotham Racing 3. Na starém Xboxu zase vedou 1)Halo 2, 2)Battlefield: Modern Combat, 3)Counter-Strike, 4)Splinter Cell: Chaos Theory, 5)Pro Evolution Soccer 5.

Poslední informací budiž snaha Joytechu (spadajícího pod Take Two), third-party výrobce herních periferií, který na trh míří se speciálním LCD monitorem pro X360 s integrovanými stereo reproduktory, dvěma výstupy na sluchátka a mini dálkovým ovladačem. Ono slovo mini zde není jenom tak náhodou, jedná se totiž o další z řady přenosných displejů pro konzole, kde však musíte počítat s adekvátní cenou, v tomhle případě je to plných 150 liber. Stránky výrobce jsou k nahlédnutí zde, bližší představení monitoru najdete tady.

zdroj: GamePro

mart

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.