zavřít

Vyjádření ATI k nedostatku Radeonů

Windows

- Hardware autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Výrobce grafických karet HIS uvedl na trh svojí verzi RADEONu X850 XT Platinum Edition a X850 XT.

Od nynějška jsou dostupné na volném trhu a do několika málo dní by se měly objevit i v obchodech. Protože jde o nejrychlejší grafické karty ATI, doufejme, že se dostane na všechny zájemce.
A když už jsme z toho, neustále stupňování tlaku médií v souvislosti s nedostupností high-endových produktů ATI v některých částech světa, má svůj výsledek. Rick Bergman z ATI k situaci řekl, že kombinace vysoké poptávky, náročného výrobního procesu a omezených výrobních kapacit skutečně vedla k nedostatku některých karet s čipy X800 na trhu (překvapivě). Přesto už prý ATI stihla vyrobit a prodat na statisíce RADEONů X800 a desetitisíce karet RADEON X800 XT Platinum Edition. Což je v tak krátkém časovém období nebývalé a dříve se to nestávalo. ATI na takový nárůst poptávky v tomto segmentu prostě nebyla připravena.

zdroj: GG

cappy

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.