zavřít

Voodoo 5 5500 snad již brzy

- Hardware autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

3Dfx Interactive oznámili v tiskové zprávě, že se videokarty Voodoo 5 5500 s několikaměsíčním zpožděním dostanou na americký trh začátkem příštího týden, v Evropě by pak měly být k dostání během června.

V5 5500 (cena 300$, u nás má stát cca 13 tisíc bez DPH) konečně umí 32bitový rendering a má na sobě dva čipy VSA-100. Mezi jeho přednosti se dále řadí hardwarový fullscene anti-aliasing (FSAA), T-Buffer a 64MB paměti. Naopak zcela chybí hardwarová podpora T&L, což bude vedle horších výsledků asi jeden z důvodů, proč si ti zběhlejší hráči počkají přibližně měsíc a půl na GeForce 2. Od včera je jedna z prvních GeForce 2 v ČR na testování v redakci Levelu. Mimochodem, docela zábavny je článek o boji 3Dfx vs nVidia :)

jd

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.