zavřít

Testy zvukové karty SB Audigy 2

- Hardware autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V našem HW týdeníku jsme se již dříve zmínili o ohlášení nových karet Creative Audigy druhé generace.

Jejími hlavními výhodami jsou: 24bitový zvuk na úrovni 196kHz, podpora přehrávání DVD-Audio, vyhovění náročným specifikacím THX, odstup signálu od šumu 106 dB a samozřejmě možnost zapojení 6.1 reproduktorové soustavy. Na webu Digit-Life si v dnešním článku kladou za cíl otestovat tuto novou zvukovou kartu. V tomto benchmarku je popsáno softwarové vybavení karty, uveden výčet jejích hardwarových specifikací a otestována kvalita a přesnost zvuku.

Nebudu vás napínat - závěr, který učinili recenzenti, zní poměrně jednoznačně. Audigy 2 zní lépe než jeho postarší sourozenci (Audigy a Live! 5.1), obsahuje bohaté programové vybavení, přehrává vysoce kvalitní DVD-Audio, nahrává ve špičkové kvalitě 24bitového zvuku (196 kHz). Nevýhody, které s sebou karta přináší, jsou podle recenzentů hlavně v ceně, nepodporovaném přehrávání Direct Playback 16/44 a absenci softwaru pro přehrávání DVD-Video. Já jen dodávám, že pokud hodláte investovat do nové Audigy, pak budete potřebovat 100% kvalitní reproduktory, které nepatří k nejlevnějším a mohli by si snadno zadat s cenou karty nebo jí dokonce převýšit (karta stojí 240 euro, předběžná objednávka ve verzi Platinum je na stránkách Creative).

celeb

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.