zavřít

Test velkokapacitních pevných disků

- Hardware autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na GamePC se objevilo srovnání dvou vysokorychlostních a velkokapacitních pevných disků Western Digital Caviar Special Edition 160 GB a Maxtor DiamondMax 9 Plus 160 GB.

Oba disky mají 8 MB velkou vyrovnávací paměť Cache a jejich plotny se otáčejí rychlostí 7200 ot/min. Test má celkem 9 částí a naleznete v něm například porovnání výkonu, porovnání hlučnosti a také závislost výkonu na hlučnosti, neboť oba disky lze nastavit do režimů „Maximum Performance“ (tj. maximální výkon) nebo „Lowest Noise“ (tj. minimální hlučnost). Pokud je Vám váš disk malý nebo jednoduše už nemáte kam stahovat z internetu, doporučuji prohlédnout - stojí to za to.

zdroj: GamePC

cappy

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.