zavřít

Síťový adaptér pro Playstation 2

- Hardware autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Sony oznámila, že chystá pro svou konzoli Playstation 2 síťový adaptér, pomocí něhož půjde nejen hrát hry po internetu, ale třeba také prohlížet webové stránky.

K tomu sice bude ještě potřeba přidat do konzole hardisk, ale pak by vás již nic nemělo omezovat v přístupu na internet. Kvůli tomuto kroku se navíc Sony spojila s firmou AOL, což je největší poskytovatel internetu v USA. Ač to nikdo oficiálně nepřizná, hlavním cílem je konkurence pro Microsoft a jeho Xbox. Ještě dodám, že síťový adaptér by měl být k dispozici v listopadu za cenu necelých 40 dolarů.

leon

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.