zavřít

První recenze nVidia GeForce FX jsou venku

- Hardware autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Už od minulého čtvrtka jsme měli jasné signály, že se něco velkého chystá, neboť nVidii utekly nejnovější ovladače se zabudouvanou podporou GF FX.

A dneska to přišlo, na internetu se objevily první recenze GeForce FX a její srovnání s konkurenčním Radeonem 9700PRO od ATi. Pokud jste zvědaví, jak dlouho a netrpělivě očekávaná GeForce FX nakonec dopadla, můžete si o tom přečíst hned na několika zahraničních stránkách. Myslím, že ani nebude potřeba znalost angličtiny, nebo němčiny, protože grafy mluví zcela jasnou řečí.

Tom's Hardware (USA, anglicky)
Tecchannel (Německo, německy)
AnandTech (USA, anglicky)
HardOCP (USA, anglicky)
ExtremeTech (USA, anglicky)

zdroj: Vlastní

cappy

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.