zavřít

Projekt ORAC3 - naprosto čistá práce

- Hardware autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Modifikovaným počítačům se na našich stránkách věnujeme opravdu málokdy.

Stále je to okrajová záležitost a některé úpravy nejsou, abych tak řekl, hodny pozornosti. Projekt ORAC3 je ale čestná výjimka. V podstatě jedná o umělecké dílo, inspirované jedním starým britským sci-fi filmem. Cílem autora bylo vytvořit počítač s průhlednou skříní, kde celý vnitřek vypadá stejně dobře, jako vnějšek a to ze všech úhlů pohledu. A po roce práce je tady výsledek.

Veškerá kabeláž, všechny kablíky, základní deska, pevné disky, zdroj a kompletní vodní chlazení, jsou pokryty chromem nebo skryty za pochromované části. Vedení chladící kapaliny a některé další části jsou naopak vyvedeny v reflexní zelené barvě, která se zbytkem vkusně kontrastuje. Přes změť hadiček na první pohled ani není poznat, co je co. A musíte se na obrázky dívat hodně dlouho, abyste našli nějakou chybičku, či drobný nedodělek. Podle mého skromného názoru, naprosto úžasná práce. Modemisté pozor, některé obrázky jsou opravdu velké.

zdroj: Bit-Tech

cappy

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.