zavřít

Pozor na ovladače VIA Hyperion v4.50

- Hardware autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

VIA ze svých stránek odstranila ovladače Hyperion verze 4.50, které byly k dispozici od 25.

listopadu 2003. Oficiální stanovisko výrobce zatím není známo, ale předpokládá se, že důvodem byly problémy, které tyto ovladače způsobovaly. Podle některých ohlasů na internetu se jednalo o nestabilitu Windows (BSOD) a nekompatibilitu s jinými programy. Pokud vlastníte základní desku s čipsetem VIA, raději tuto verzi ovladačů neinstalujte.
Update 2.12. - jak se dalo očekávat, brzy se objevila další nová verze 4.51 ovladačů VIA Hyperion 4in1, které si majitelé tohoto čipsetu mohou stáhnout ze stránek VIAArena (1,3 MB, thx QR).

zdroj: Warp2search

cappy

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.