zavřít

Ovladače NVIDIA ForceWare 56.72

- Hardware autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Zatímco většina internetové populace oslavila 1.

duben více či méně povedenými žertíky, NVIDIA si toto datum vybrala k uvedení nových unifikovaných ovladačů pro grafické karty s čipy TNT a GeForce. Aktuální verze 56.72 obdržela certifikaci WHQL a stáhnout si jí můžete přímo ze stránek NVIDIE. Opraveno bylo několik dříve známých chyb, týkající se například Far Cry, kde voda občas nebyla renderována korektně, na kartách FX 5200/FX 5600 byl nízký výkon ve Star Wars Galaxies a drobné chyby při zapnutém antialiasingu se objevovaly ve Splinter Cell Pandora Tomorrow atd. Release Notes (PDF) ale rovněž obsahují výčet problémů, které nejsou způsobeny NVIDIÍ.

Ovladače obsahují i některé přídavné funkce známé z minulé verze, jako pop-up blocker pro prohlížeč Internet Explorer, možnost nastavit si profil pro každou spouštěnou hru a také tzv. "gridlines", které dovolují rozvrhnout plochu Windows na sektory a přinutit okna jednotlivých aplikací, aby okupovala jenom přidělený sektor. Návod na jejich použití se potom nachází zde.

zdroj: NVIDIA

cappy

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.