zavřít

Ovladače NVIDIA ForceWare 56.64

- Hardware autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

NVIDIA dnes uvolnila ke stažení dlouho očekávané ForceWare ovladače ze série 55.

Nesou označení 56.64 a jsou opatřeny certifikací WHQL. Přinášejí podporu pro budoucí grafické karty s PCI-Express, pro GeForce FX 5700, GeForce FX 5700 Ultra, podporu DirectX 9.0 a OpenGL 1.5. Nově byla přidána možnost vytvořit si vlastí profil nastavení kvality obrazu pro konkrétní hru, který se automaticky spustí spolu s hrou. Nově je také vestavěný blokovač vyskakujících reklamních oken pro Internet Explorer.
K dispozici je i seznam všech změn (PDF) od dřívější verze 53.03. Opraveny například byly drobné chyby týkající se her Medal of Honor, Need For Speed: Hot Pursuit 2 a Splinter Cell. Naopak některé chyby ve Far Cry budou odstraněny až v příští verzi ovladačů. Vylepšen má být i výkon při zapnutí antialiasingu ve hrách využívající Direct3D a rovněž v případech, kdy hra využívá pokročilé shadery. Podle tiskové zprávyvzrostl výkon ve hře F1 Challenge 99-02 na GeForce FX 5900XT až o 120%, v Gun Metal na GeForce FX 5200 až o 22% a v Neverwinter Nights na GeForce FX 5950 Ultra až o 48%.

Nové ForceWare ovladače 56.64 si můžete stáhnout přímo ze stránek NVIDIE (10 MB) v různých verzích pro operační systémy Windows XP/2000/NT/Me/98/95.

zdroj: NVIDIA

cappy

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.