zavřít

Ovladače ForceWare 50 pro NVIDIA karty

- Hardware autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Zatímco jsem strávil čtyři hodiny na policejní stanici kvůli ukradení vozu, NVIDIA vypustila dlouho slibované ovladače v nové verzi 52.16.

Revoluce, kterou mají způsobit, je dokonce signalizována i změnou jejich názvu a namísto dřívějších Detonatorů se tedy nyní jmenují ForceWare. Hlavním vylepšením má být podle tiskové zprávy práce se shadery, což se údajně projeví ve výkonnostním nárůstu zejména u her postavených na DirectX 9 jako Half-Life 2, XIII, Halo (až +58%) nebo Microsoft Flight Simulator 2004 (o 33%).

WHQL certifikované ForceWare drivery v52.16 zatím existují pouze pro Windows 2000/XP a stáhnout si je můžete odsud (9 MB nebo 19 MB), kde nechybí ani kompletní výčet změn a novinek v PDF formátu - například nView 3.0 pro více monitorů; vylepšená kvalita obrazu při anisotropním filtrování a anti-aliasingu; podpora GeForce 5700, GeForce FX 5700 Ultra a GeForce FX 5950; nové uživatelské rozhraní a profily atd.

zdroj: Blues

jd

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.