zavřít

Ovladače ATI Catalyst v nové verzi 4.1

- Hardware autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Zhruba měsíc po předchozí verzi 3.10 dnes večer společnost ATI přišla s novou a už správně číslovanou verzí 4.1 ovladačů Catalyst pro stále rozšířenější grafické karty s čipem značky Radeon.

Duo souborů o velikosti 27 MB lišící se podle operačního systému (WinXP/2000 nebo Win9x/ME) je opět k dispozici buď z našeho lokálního serveru anebo z webu výrobce, kde je vše pro modemisty rozděleno na několik menších části.

Kompletní výčet změn v Catalystech 4.1 naleznete zde, z her se jedná o opravy problémů v Tony Hawk's Pro Skater 4, Line of Sight: Vietnam, Halo, TOCA Race Driver, Ford Racing 2, Star Wars: Knights of the Old Republic, Nascar Racing 2003 (demo), Beach Head 2002, Mercedes-Benz World Racing, Neverwinter Nights a IL-2 Sturmovik: Forgotten Battles. Dále tyto nové drivery přináší vylepšení jazyka OpenGL Shading nebo funkce ATI OVERDRIVE, která informuje o teplotě nebo frekvenci grafického čipu na Radeonech 9600/9800 XT. Chyby při specifickém nastavení grafiky v Prince of Persia: Sands of Time, TRON 2.0, MOH: AA Spearhead nebo Wolfenstein: Enemy Territory by snad měly být vyřešeny v budoucnu.

zdroj: Shacknews

jd

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.