Ovladače ATI Catalyst v nové verzi 4.1
zdroj: tisková zpráva

Ovladače ATI Catalyst v nové verzi 4.1

19. 1. 2004 22:22 | Hardware | autor: Redakce Games.cz |

Zhruba měsíc po předchozí verzi 3.10 dnes večer společnost ATI přišla s novou a už správně číslovanou verzí 4.1 ovladačů Catalyst pro stále rozšířenější grafické karty s čipem značky Radeon.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Duo souborů o velikosti 27 MB lišící se podle operačního systému (WinXP/2000 nebo Win9x/ME) je opět k dispozici buď z našeho lokálního serveru anebo z webu výrobce, kde je vše pro modemisty rozděleno na několik menších části.

Kompletní výčet změn v Catalystech 4.1 naleznete zde, z her se jedná o opravy problémů v Tony Hawk's Pro Skater 4, Line of Sight: Vietnam, Halo, TOCA Race Driver, Ford Racing 2, Star Wars: Knights of the Old Republic, Nascar Racing 2003 (demo), Beach Head 2002, Mercedes-Benz World Racing, Neverwinter Nights a IL-2 Sturmovik: Forgotten Battles. Dále tyto nové drivery přináší vylepšení jazyka OpenGL Shading nebo funkce ATI OVERDRIVE, která informuje o teplotě nebo frekvenci grafického čipu na Radeonech 9600/9800 XT. Chyby při specifickém nastavení grafiky v Prince of Persia: Sands of Time, TRON 2.0, MOH: AA Spearhead nebo Wolfenstein: Enemy Territory by snad měly být vyřešeny v budoucnu.

zdroj: Shacknews

jd

Nejnovější články