zavřít

Ovladače ATI Catalyst 4.7

- Hardware autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Včera v pozdních večerních hodinách středoevropského času uvolnila společnost ATI pro širokou veřejnost nové ovladače Catalyst verze 4.7.

Opět dodržela jedno-měsíční cyklus pro vydávání driverů, a tak si je můžete stáhnout na tradiční adrese pro operační systémy Windows 2000 a Windows XP. Přímé linky na soubory jsou zde - velký balíček se vším Display Driver + Control Panel + WDM Capture driver (28 MB) nebo rozdělený na menší části pro modemisty Display Driver (8 MB), Control Panel (14 MB) a WDM Capture driver (4 MB).

V Release Notes se uvádí, které konkrétní chyby byly ve verzi 4.7 odstraněny. Z těch, které se netýkaly přímo her, se jedná například o špatně generované informace o verzi BIOSu v detailech v záložce "ATI -Nastavení". Z her šlo například o chyby ve Freedom Fighters (na ALL-IN-WONDER 9200, WinXP), v Halo (na RADEON 8500, WinXP), v TOCA Race Driver (WinXP), Splinter Cell Pandora Tomorrow (ATI RADEON, X800 XT) a Serious Sam. Další známé chyby v ovladačích týkajících se her Need for Speed Underground, Indiana Jones and the Emperors Tomb, Beyond Divinity, City of Heroes, Trolls Lair, Thief 3 a Tiger Woods 2004 budou odstraněny v další verzi Catalystů.

A jen tak pro zajímavost: NVIDIA naposledy aktualizovala oficiální ovladače 1. dubna 2004. Asi jim tam všechno funguje...

zdroj: ATI

cappy

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.