zavřít

Ovladače AMD Catalyst 8.8

- Hardware autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Přinášejí možnost zapojit integrovanou grafiku do CrossFire.

AMD vydala nejnovější ovladače Catalyst verze 8.8, které přinášejí podporu pro tzv. Hybrid Graphics. Tato technologie se týká základních desek s čipsety AMD780G a 780D, které obsahují integrované grafické jádro. Jak správně tušíte, tyto ovladače umožňují zapojit integrovanou grafiku do CrossFire, bohužel možných kombinací není mnoho, protože se týkají pouze grafických karet ze série Radeon HD 3400 a HD 2400.

Ovladače jako obvykle obsahují řadu oprav, tentokrát se to týká her jako je Call of Duty 4, Company of Heroes: Opposing Fronts, DIRT, Hellgate London, Lost Planet, Mass Effect, UT3, The Witcher a dalších. Z normálních vlastností ještě můžeme jmenovat Dynamic Gamma/Contrast korekci na kartách Radeon HD 4800. Ovladače můžete stáhnout přímo ze stránek AMD. Návdavkem, souvisejícím s licenčním ujednáním mezi Blizzardem a AMD, je součástí 10-denní zkušební verze (trial) World of Warcraft.

Benchmarky výkonu Catalystů 8.8 čtěte na Tweaktownu, např. v Crysis došlo k poklesu výkonu o 1-2 fps.

zdroj: AMD

cappy

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.