zavřít

Optické myši soutěžily

- Hardware autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Test počítačových hlodavců s optickým senzorem byl včera zveřejněn na webu Tom´s Hardware.

Netřeba dodávat, že nejen pro hráče síťových 3D FPS her jsou myšky nezbytné pomocnice dělící je od jemné hranice mezi fragem a respawnem. V testu bylo zahrnuto několik velmi kvalitních myší - klasika od Microsoftu (Wireless Optical Mouse 2.0 a Intellimouse Explorer 2.0), hlodavci od osvědčené značky Logitech (různé variace na Click! Mouse a MX310 Optical Mouse) a na závěr trochu atypická myš od Terratecu - Razer Boomslang.

A výsledek? Testerům z Tom´s Hardware přišla jako nejvhodnější myš pro hráče Logitech MX310. Jenže podle (nejen) mých zkušeností některým lidem zkrátka lépe sednou do ruky myši od Microsoftu. A poněkud designově exkluzivní výrobek od Terratecu by koneckonců mohl díky kvalitě optických senzorů snímajících kuličku také skončit v ruce nejednoho vášnivého hráče. Nakonec se totiž stejně každý rozhodne na základě vlastních dojmů - rozhodně doporučuji před investicí do pořádné myši vyzkoušet jak vám konkrétní model sedne do ruky.

zdroj: TomsHW

celeb

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.