zavřít

nVidia koupí 3dfx a ATI?

- Hardware autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jako první se na MSNBC objevila spekulace, že momentálně největší a nejúspěšnější výrobce grafických čipů, společnost nVidia, by měla být eventuálním kupcem nyní nepříliš úspěšné firmy 3dfx.

Zanedlouho se i na Yahoo objevil zvukový záznam s informací, že nVidia by mohla koupit i dalšího výrobce grafických karet, firmu ATI. Nevím, jak moc jsou informace založené na pravdivých základech, ale doufám, že se tak nestane. Společnost nVidia by pak získala prakticky monopolní postavení na trhu a to není nikdy pro samotné uživatele příliš dobré.

leon

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.