zavřít

NVIDIA ForceWare 91.28 (beta) a CATALYST 6.5

- Hardware autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

NVIDIA vydala nové ovladače ForceWare 91.28 s certifikací WHQL.

Zatím jde jen o beta verzi, takže testujte s rozmyslem. Ovladače přinášejí podporu pro GeForce 7900 GS, GeForce 7300 GT a jsou zajímavé především kompletně přepracovaným "Vista-inspired" kontrolním panelem, vylepšenými algoritmy pro přehrávání videa a novými profily pro SLI. Na domovských stránkách NVIDIE je však nehledejte, zatím jsou dostupné pouze na sesterském portálu nZone (46,7 MB). Release Notes se však nezmiňuje o nějakých zásadních opravách ve hrách, pouze o titulech Timburry Buglooker a Lineage II.

Update - Aby to nebylo majitelům karet ATI líto, jsou tu také nové CATALYST 6.5 (byť asi tak s dvoutýdenním zpožděním). Zpřístupňují adaptivní antialiasing pro RADEONy 9500 a vyšší, který nabízí špičkovou kvalitu obrazu, dostupnou zatím jen pro RADEONy z rodiny X1K. CATALYST 6.5 také přinášejí masivní zvýšení výkonu v některých hrách. Konkrétně by mělo jít o Unreal Tournament 2004, a to až o +23 procent. A ve Splinter Cell až o +20 procent. Ovladače včetně CATALYST Control Centre naleznete tady (34 MB). Opraveny jsou chyby v 3D Mark 05, Aquamark 3, DOOM 3, Far Cry a další, viz Release Notes.

zdroj: nZone

cappy

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.