Nové certifikované Detonatory 40.72
zdroj: tisková zpráva

Nové certifikované Detonatory 40.72

9. 11. 2002 17:00 | Hardware | autor: Redakce Games.cz |

Nvidia zřejmě chtěla všem ukázat, že je vždy o krok napřed a dnes na svých stránkách s datem 11.listopadu 2002 vydala nové Detonatory ve verzi 40.72, které se od těch předchozích liší jednou podstatnou věcí a to tím, že nesou označení WHQL Certified neboli že jsou konečně schváleny Microsoftem.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Referenční ovladače pro všechny GPU od tohoto výrobce nejrozšířenějších grafických čipů si můžete stáhnout ve velikosti kolem 12 MB pro Windows XP/2000, Windows 95/98/ME a také pro Windows NT, ale ty zatím nejsou certifikované. Lokální mirror všech driverů je na české GameZone.

Jinak pro celou čtyřicítkovou řadu Detonatorů platí vlastnosti zmiňované už mnohokrát jako např. až 25% výkonu navíc (oproti dřívější 30.xx), ale na skutečné srovnání výsledků v nejpopulárnějších hrách na specializovaných HW sajtách si ještě musíme pár dnů počkat. S předchozími betaverzemi 40.7x byly v mnoha nových titulech problémy a podle některých benchmarků byl nárůst výkonu dost zanedbatelný, takže doufejme, že dnešní oficiální ovladače na tom budou lépe. Při instalaci Detonatorů nezapomeňte na to, že byste měli předchozí drivery nejprve odstranit (resp. nahradit ovladačem typu Standard VGA Adapter) a až poté do počítače dát ty nové, jinak se můžete dočkat nepříjemného překvapení a třeba i nutnosti reinstalalovat celé Windows...

zdroj: Bluesnews

jd

Nejnovější články