zavřít

Nintendo DS - dva displeje pro lepší přehled

- Hardware autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ještě před koncem tohoto roku by se měl na trhu objevit nový herní systém s krycím názvem Nintendo DS.

Z tohoto pojmenování je pochopitelně zjevné, kdo s tímto novým systémem přijde. Samozřejmě jde o společnost Nintendo. Ale ani ono DS není tak úplně nicneříkající. Je to totiž zkratka anglického označení specifické vlastnosti tohoto produktu. DS = Dual-Screened. Znamená to tedy, že Nintendo DS bude disponovat dvěma displeji, které hráčům umožní sledovat a ovládat hru ze dvou různých perspektiv. To s sebou nese i určité strategické možnosti.
Budeme-li konkrétnější, když si na této nové konzoli budete chtít zahrát například fotbal, na jedné obrazovce můžete sledovat celé hrací pole a na druhé jednoho konkrétního hráče. Technicky vzato bude Nintendo DS vybaveno dvěma třípalcovými TFT LCD panely, samostatnými procesory a polovodičovou pamětí o velikosti až 1 Gb. Produkt má být se vším všudy představen až na letošní květnové výstavě E3 v LA.

zdroj: PR

korgull

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.