zavřít

Nejrychlejší grafická karta současnosti?

- Hardware autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Sen každého hráče.

Tak nějak bych popsal monstrózní grafickou kartu nazvanou simFUSION 6000 od společnosti Evans&Sutherland. Proč sen? simFUSION 6000 totiž poskytuje Fill Rate až 9.6 Gpixel/s a je schopna renderovat až 150 milionů polygonů za sekundu. Aby také ne, když je vlastně složena ze 2 dvouprocesorových Radeonů 9700, umístěných vedle sebe. Podle technické dokumentace jí tedy něco jako 24-násobný antialiasing nedělá problémy.


Když se podíváte na fotky, asi budete tušit proč. Skoro by se dalo říct, že simFUSiON 6000 už patří do kategorie těch grafických karet, které nemá cenu zkoušet dostat do normálního počítače a místo toho je snazší postavit počítač kolem nich. Ale zdání klame. Tato karta vlastně zabírá jenom dva sloty stejně tak, jako jedno blíže nespecifikované řešení od NVIDIE.
zdroj: DarkCrow

cappy

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.