zavřít

Jaké jsou pro vás nejlepší Detonatory?

- Hardware autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Hned na několika serverech bylo včera zveřejněno srovnání verzí 30.82 a 40.41 Detonatorů, tedy univerzálních ovladačů pro všechny grafické karty s čipem od Nvidia.

Který je „ten pravý“ právě pro vás, se dozvíte z testů na TweakAsylum - pro Windows XP zde, pro Windows ME/98 jsou určeny tyto benchmarky a nakonec majitelé Windows 2000 nechť směřují své kroky sem. Pokud by vám to nestačilo, další testy nové verze Detonatorů z minulého týdne (info) naleznete na HotHardware nebo GeekExtreme.

Také bychom se měli zmínit o nedostatku v nových Detonatorech 40.41, který se týká refreshe obrazu. Někteří lidé si prý stěžovali na nový systém nastavování módů displaye. Korekce tohoto jevu je podle tohoto webu poměrně jednoduchá. Stačí pouze pozměnit registry (pro uživatele s již nainstalovanou verzí 40.41) nebo .inf soubor Detonatorů před instalací samotných driverů. Více podrobností k úpravě naleznete na X-Bios.3DGames.ru.

zdroj: GGMania

celeb&jd

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.