zavřít

HW nároky FIFA 10

- Hardware autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jsou vším, jen ne překvapivé ani zajímavé, když se oproti loňsku vůbec nezměnily. DEMO BRZY

EA zveřejnili oficiální hardwarové nároky pro letošní ročník série FIFA, které jsou vším jen ne překvapivé ani zajímavé. Stejně jako vloni budete potřebovat aspoň jednojádrový procesor taktovaný na 2,4 GHz, optimálně ovšem dvoujádrový 2,4 GHz nebo jednojádrový na 3,2 GHz. Náročnost na operační paměť se liší podle systému, pro Windows XP to je 512 MB RAM, pro Visty 1 GB RAM, nejlépe to chce ale dvojnásobek.

Grafická karta by měla mít 128 MB VRAM a odpovídat alespoň ekvivalentu GeForce 6600 nebo ATI Radeon 9800, preferovány jsou GF 7800 nebo ATI x1800. Na hardddisku si přichystejte 4,4 GB místa. Gamepad a osmirychlostní DVD mechanika jsou dnes pro sportovní hry samozřejmostí, pořád ještě ne však povinnost internetového připojení pro zdárné dokončení prvotní instalace (pochopitelně vedle online hraní).

Demo FIFA 10 vyjde již příští týden 10. září pro všechny platformy včetně PC. Bude hratelné se šesti fotbalovými kluby, když dostanete na výběr z nabídky: Bayern Mnichov, FC Barcelona, Chelsea, Juventus, Olympique Marseille a Chicago Fire. Plná verze (obal) se dostane na trh začátkem října a bude opatřena českým komentátorem - více o hře v předčasném odhalení, teaser traileru nebo prvním a druhém představení manažerského módu.

zdroj: PCG

jd

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.