zavřít

HW aktuality: test Catalystů 3.4, FlowFX video

- Hardware autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

- Před několika málo dny ATi uvolnila novou verzi ovladačů Catalyst, o čemž jsme vás...

- Před několika málo dny ATi uvolnila novou verzi ovladačů Catalyst, o čemž jsme vás samozřejmě informovali. Pokud vás nezajímá jenom to, co nová verze opravuje/neopravuje a rádi byste znali výkon, které nové ovladače přinášejí, je pro vás určen tento test uveřejněný na stránkách ComputerBase. Z výsledků plyne, že se žádné razantní zvýšení výkonů nekoná, ale jisté nepatrné vylepšení tu je - grafy hovoří samy za sebe. Uvidíme tedy, co přinesou příští verze.

- nVidia nejenom slovy svého šéfa a spoluzakladatele Jen Hsun Huanga uznala, že GeForce FX 5800 Ultra byla z hlediska firmy neúspěšná karta, ale na tomto videu (5 MB, WMV9) si manažeři firmy a v podstatě ti samí lidé, kteří pomáhali přivést první GeForce FX na svět, dělají legraci z jejího chladiče Flow FX. V závěru videa je i malé poděkování všem vtipálkům a recesitům za inspiraci.

- A na závěr několik ovladačů pro majitele počítačů s procesory od AMD. První jsou pro majitele základních desek s čipsety VIA. Balíček VIA Hyperion verze 4.47 můžete stahovat například odsud. Není vhodný pro majitele základních desek s kombinací SouthBridge od VIA a Northbridge od AMD a pro majitele staršího operačního systému Windows 98, pro který tyto ovladače už nejsou optimalizovány. Druhý baliček je určen pro základní desky s čipsety nVidia nForce 2. Je ve verzi 2.41 a vlastní dokonce certifikaci WHQL, download se nachází zde.
zdroj: nVidia, Guru3D

cappy

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.