HW aktuality - moderní 3D zobrazovací systém
zdroj: tisková zpráva

HW aktuality - moderní 3D zobrazovací systém

18. 6. 2003 19:19 | Hardware | autor: Redakce Games.cz |

- "Jste řidič tahače s návěsem? Jste řidič školního autobusu? Strojvedoucí na...

- "Jste řidič tahače s návěsem? Jste řidič školního autobusu? Strojvedoucí na lokomotivě? Pak i vy potřebujete trénink, trénink a zase trénink. Zapomeňte na primitivní 3D brýle a poříďte si Visionstation od Elumens!". Tak takhle nějak by mohl znít reklamní slogan na tento, jak se jsem se dočetl v propagačních materiálech, laciný 3D zobrazovací systém, bez kterého se zmíněné profese údajně neobejdou. Až zase někdy pojedu pražskou MHD, příležitostně se řidiče autobusu optám, na čem trénuje, ale pochybuju o tom, že by o něčem takovém věděl. Nicméně pokud vás zmíněné zařízení zajímá, můžete si stáhnout další propagační materiál, tentokrát video o velikosti 13,1 MB (MOV).

- Stejné nebo možná i lepší zobrazení a intenzivnější zážitek z her může poskytnout kvalitní LCD panel. Jedna taková povedená recenze na povedený kousek od Samsungu je na stránkách HW Extreme.

- Že korejská firma Zalman patří mezi špičku v oblasti chlazení nejrůznějších komponent počítače asi není pochyb. Od této společnosti pochází i následující novinka, jde o takzvaný HDD pipe cooling system. Rozhodně zajímavé. Neví někdo, na jakém principu tohle chlazení funguje?

- Shodou náhod dnes vydali recenzi 3D brýlí také kolegové z CD-R serveru, i když tam je zhodnotili z trochu jiného úhlu pohledu a také šlo o balík Ultimate 3D Experience s trojrozměrnými DVD filmy nebo interface k TV. Tento bundle by měl být v Čechách k dostání v následujících týdnech, více informací přineseme později.

- V těchto diskusních fórech vyhlásili soutěž o vytvoření nejlepšího monstra pro FPS STALKER: Oblivion Lost, přičemž pět výherců získá hru zdarma (thx Tantal za tip).

cappy

Nejnovější články