zavřít

Historie firmy NVidia

- Hardware autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na FiringSquad se objevil opravdu zajímavý článek o historii firmy NVidia, momentálně nejvýznamnější firmy na poli grafických čipů.

Ohlédnutí začíná v lednu 1993, kdy byla firma založena, pokračuje přes první čipy, problémy, které jí způsobil Microsoft a jeho Direct3D. Pak se přes první trochu lepší čip RIVA 128 dostaneme na TNT karty a po GeForce až k pozici největšího výrobce počítačových karet. Článek je mimořádně zajímavý a za upozornění na něj děkuji jistému slovenskému čtenáři.

leon

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.